| Storlek | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Material | PP-plast |
| Färg | Vit |
| Kapacitet | 1000 ml |
| Strömförsörjning | AA/18650-batterier och USB-batterier |
| Omfatta | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Manuell x1 | |
| Stödjande spänne x1 | |
| Väggmonteringsskruvar x2 | |
| Droppbricka x1 | |
| Tratt x1 | |
| Bakre omslagsfack x1 | |
| Kartongmängd | 12 st/kartong |
| Storlek på huvudkartong | 57×44,5×33,5 cm |
| Vikt | 12,2 kg/kartong |
| Anmärkningar | Batterier och USB-adapter ingår inte i paketet |


Drag:
Automatisk sensorstyrd: den beröringsfria tvåldispensern för handdesinfektion är avsedd för handdesinfektionsmedel, gel eller alkohol, och ger automatisk dosering av spray, vilket möjliggör snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering.
Flera placeringar: den kan placeras på skrivbordet och även monteras på väggen eller stativ, vilket är bekvämt att använda på olika platser.
Batteridriven och laddningsbar: denna tvålpump drivs av 4 st AA-batterier eller 2 st 18650-batterier, kan även drivas med typ-C-kabel. (Inte utrustad med laddningsadapter och batterier)
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta dispensern, du kan effektivt undvika korsinfektion. Den är lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.