Video
Specifikation
| Artikelnummer: | DAZ-BOX |
| Produktstorlek: | 410x200x120mm |
| Färg: | Silver |
| Kapacitet: | 2500 ml |
| Material: | Metall med pulverlackering |
| Dispenseringstid: | 0,2–0,5 sekunder |
| Dispenseringsavstånd | 1,5-3 tum |
| Installation: | Bordsstativ/Väggmonterat/Golvstativ |
| Pumptyp: | Dropp/Spray/Skum valfritt |
| Elförsörjning 1: | DC-elektrisk |
| Elförsörjning 2: | 4*C-batterier |
| Lång batteritid: | >30 000 cykler |
| Certifikat | CE, RoHS, FCC |
| Förpackning: | 1 st/brun låda; 2 st/kartong |
| Kartongstorlek: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NV/GV: | 2,80/3,15 kg |
| Packlista | |
| dispenser | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Manuell | 1 |
| Stödjande spänne | 1 |
| Väggmonteringsskruvar | 2 |

Vanliga frågor
F: Kan vi bara beställa prover för testning innan vi gör en beställning?
A: Visst, provbeställning är acceptabel för oss.
F: Vilken betalningsmetod accepterar ni?
A: Standardvillkor: T/T i förskott. Stora belopp: L/C vid sikt.
Liten mängd som provavgifter: Paypal och Western Union.
F: Hur skickar ni vanligtvis varorna? Och hur lång tid tar det att leverera?
A: För prover och små beställningar, med expressfrakt, tar det vanligtvis 3-5 dagar. För stora beställningar, om du behöver det snabbt, kan vi skicka varor med flyg. Om du vill spara frakt kan vi skicka dem med sjöfrakt, vilket tar cirka 30-50 dagar, beroende på destination.
F: Kan jag få vår logotyp på produkten och förpackningen? Hur ska jag göra?
A: Vänligen ange högupplösta LOGO-filer och krav, så gör vi ritningar åt dig att bekräfta. Efter att vi fått din bekräftelse kommer vi att göra 2-3 prover åt dig att bekräfta igen.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.