Drag
Automatisk sensorstyrd: Den beröringsfria automatiska tvålpumpnen är utformad för att dosera handsprit eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering, vilket uppnår optimal handhygien.
Batteridriven: Denna alkoholbaserade tvålpump drivs med batterier och kan även drivas av en adapter. (Inte utrustad med laddningsadapter och batterier)
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.
Specifikation
| Teknologiska parametrar | |
| Modellnr. | F1407 |
| Batteri | 4 x C-batterier eller USB-kabel |
| Material | Högkvalitativ ABS+HDPE, ej återvunnen |
| Färg | vit, andra färger kan anpassas |
| Dimensionera | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapacitet | 2500 ml |
| Produktvikt | 0,95 kg |
| Förpackning | 1 st/innerlåda; 10 st/kartong |
| Kartongstorlek | 81X33X36,5cm |
| Munstyckstyper | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Placering | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
Innehåller:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Stödjande spänne x1
Väggmonteringsskruvar x2
Anmärkningar: batterier och laddningsadapter ingår inte i paketet
Ansökan:
Siweiyis automatiska beröringsfria tvålpump används ofta för handdesinfektion i hem, kontor, hotell, köpcentra, skolor, sjukhus etc., och är tillgänglig för individuell och offentlig användning.
Kundservice
1. Din förfrågan gällande våra produkter eller pris kommer att besvaras inom 24 timmar.
2. Fortsätt att informera våra kunder om produktionsprocessen och hjälp till att ordna kvalitetsinspektion vid behov.
3. Ett års garanti och ansvarsfull eftermarknadsservice.
4. Professionellt sälj- och ingenjörsteam för att säkerställa en god köpupplevelse.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.