Drag
Automatisk sensorstyrd: Den beröringsfria handdesinfektionsmaskinen är utformad för att dosera handsprit eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör en snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering, vilket uppnår optimal handhygien.
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.
Specifikation
| Artikelnummer: | F1307 |
| Produktstorlek: | 120x120x260 mm |
| Färg: | Vit |
| Kapacitet: | 1000 ml |
| Material: | 100 % ny ABS-plast |
| Flaska: | Återfyllningsbar |
| Produktvikt: | 0,90 kg |
| Kraft av: | 4 st C-batterier eller 110V/220V-adapter * Batterier ingår ej |
| Installation: | Väggmonterad/Golvstativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Använd Dosering: | 1-vätskepump: 1 ml varje gång |
| 2-skumpumpar: 0,8 ml varje gång | |
| 3-spraypump: 0,8 ml varje gång | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Förpackning: | 1 st/brun låda; 15 st/kartong |
| Kartongstorlek: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NV/GV: | 13,80/14,50 kg |
Packlista:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Väggmonteringsskruvar x2
Stödjande spänne x 1
Anmärkningar: batterier och USB-adapter ingår inte i paketet
Kvalitetssäkring:
1. Varje produktionsprocess inspekteras av vårt QC-team
2. Kvaliteten garanteras av professionell ingenjör
3. CE-, FCC- och ROHS-certifikat godkända och har egna patent
Kundservice
1. Din förfrågan gällande våra produkter eller pris kommer att besvaras inom 24 timmar.
2. Fortsätt att informera våra kunder om produktionsprocessen och hjälp till att ordna kvalitetsinspektion vid behov.
3. Ett års garanti och ansvarsfull eftermarknadsservice.
4. Professionellt sälj- och ingenjörsteam för att säkerställa en god köpupplevelse.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.