Video
Specifikation
| Artikelnummer: | DAZ08 |
| Produktstorlek: | 83X107X206mm |
| Spänning: | DC 6V |
| Kapacitet: | 320 ml |
| Mätning av avstånd: | 0~45 mm |
| Huvudmaterial: | ABS |
| Installation: | Skrivbord |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Kraft av: | 4 st AA-batterier (ingår ej) |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Förpackning: | 1 st/färglåda; 48 st/kartong |
| Färglådans storlek: | 105X80X230mm |
| Kartongstorlek: | 47,5 x 49 x 43 cm |
| NV/GV: | 12,20/13,50 kg |
Vanliga frågor
Q1: Produkten är billig, är kvaliteten garanterad?
A1: Vi har mer än 10 års produktions- och försäljningserfarenhet och alla produkter har 12 månaders garanti.
F2: Kan vi bara beställa prover för testning innan vi gör en beställning?
A2: Visst, provbeställning är acceptabel för oss.
F3: Hur skickar ni vanligtvis varorna? Och hur lång tid tar det att leverera?
A3: För prover och små beställningar, med expressfrakt, tar det vanligtvis 3-5 dagar. För stora beställningar, om du behöver det snabbt, kan vi skicka varor med flyg. Om du vill spara frakt kan vi skicka dem med sjöfrakt, vilket tar cirka 30-50 dagar, beroende på destination.
F4: Accepterar ni OEM & ODM?
A4: Ja, vi kan anpassa produkterna, etiketterna, paketet.
F5: Hur går beställningsprocessen till för kundanpassade produkter?
A5: Ange produktspecifikationer eller specifika krav -- offert -- offertbekräftelse -- betalningsdeposition -- bekräftelse av produktionsritning -- tillverkning av formverktyg -- tillverkning av prov - provbekräftelse -- bulkproduktion -- leverans -- kundservice
F6: Har produkten ett certifikat?
A6: De flesta icke-anpassade produkter är certifierade och patenterade, och anpassade produkter kan certifieras enligt kundens krav.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.