Video
Specifikation
| Artikelnummer: | F1303 Rostfritt stål |
| Produktstorlek: | 120x120x260 mm |
| Färg: | Vit |
| Kapacitet: | 1000 ml |
| Material: | Rostfritt stål |
| Flaska: | Återfyllningsbar |
| Produktvikt: | 1,25 kg |
| Kraft av: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Installation: | Väggmonterad/Golvstativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Pumpdosering: | 1-vätskepump: 1 ml varje gång |
| 2-skumpumpar: 0,8 ml varje gång | |
| 3-spraypump: 0,8 ml varje gång | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Förpackning: | 1 st/brun låda; 15 st/kartong |
| Kartongstorlek: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NV/GV: | 19,50/20,50 kg |
Packlista:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Stödjande spänne x1
Väggmonteringsskruvar x2
Ansökan:
Siweiyis automatiska beröringsfria tvålpump används ofta för handdesinfektion i hem, kontor, hotell, köpcentra, skolor, sjukhus etc., och är tillgänglig för individuell och offentlig användning.
Vanliga frågor
F: Är kvaliteten garanterad?
A: Vi har mer än 10 års produktions- och försäljningserfarenhet och alla produkter har 12 månaders garanti.
F: Kan vi bara beställa prover för testning innan vi gör en beställning?
A: Visst, provbeställning är acceptabel för oss.
F: Vilken betalningsmetod accepterar ni?
A: Standardvillkor: T/T i förskott. Stora belopp: L/C vid sikt.
Liten mängd som provavgifter: Paypal och Western Union.
F: Hur skickar ni vanligtvis varorna? Och hur lång tid tar det att leverera?
A: För prover och små beställningar, med expressfrakt, tar det vanligtvis 3-5 dagar. För stora beställningar, om du behöver det snabbt, kan vi skicka varor med flyg. Om du vill spara frakt kan vi skicka dem med sjöfrakt, vilket tar cirka 30-50 dagar, beroende på destination.
F: Accepterar ni OEM & ODM?
A: Ja, vi kan anpassa produkterna, etiketterna, paketet.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.