Video
Specifikation
| Artikelnummer: | K9 Pro Plus med Wifi från Tuya-appen |
| Produktstorlek: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spänning: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mätning av avstånd: | 2–10 cm |
| Ljudvolym: | 1-4 nivå justerbar |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Mätområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Larmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sänds på 18 språk: | |
| Kinesiska, engelska, spanska, japanska, portugisiska, koreanska, tyska, franska, ryska, italienska, arabiska, tukiska, thailändska, kambodjanska, indonesiska, bengaliska, hindi, vietnamesiska | |
| Förpackning: | 1 st/färglåda; 9 st/kartong |
| Färglådan inkluderar: | 1x dispenser, 1x droppbricka, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x väggskruvar. |
| Färglådans storlek: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Kartongstorlek: | 49x495x36cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Fördelar: | |
| * Byt språk | * Justerbar dosering |
| * Justerbar ljudnivå | * Registrera temperaturmätningsdata |
| * Kapacitetsinställning | * En app kan styra flera funktioner |

Automatisk sensorstyrd: denna beröringsfria handdesinfektionsdispenser är utformad för att dosera handdesinfektionsmedel eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör en snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering, vilket uppnår optimal handhygien.
Väggmonterad stil: Väggmonterad tvålpump fungerar bra för att hålla diskytan ren.
Batteridriven och laddningsbar: denna alkoholtvålsautomat drivs med batterier och kan även drivas av en adapter. (Inte utrustad med laddningsadapter och batterier)
Wifi tillgängligt: stöds av Tuya-appen som du kan ladda ner från din mobiltelefon. Med den kan du styra alla funktioner, enkelt och bekvämt.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.