Siweiyis automatiska doftspray kan bidra till att skapa en väldoftande miljö i badrum, hotell, kontor och bondgårdar för att förbättra luftkvaliteten. Våra automatiska luftfräschare eliminerar lukter automatiskt. Fyll på en burk med luftfräschare och ställ in en doftfrekvens för att njuta av frisk luft hela tiden.
| Garanti | 12 månader |
| Varumärke | OEM/ODM |
| Färg | Vit |
| Material | PP-plast |
| Kapacitet | 300 ml standard sprayburk. |
| Installera | skrivbord, väggmonterad |
| strömförsörjning | 2 st AA-batterier |
| Installation | Med borr och skruvar |
| Sprutningsintervalltid | 5/15/30 minuter |
| arbetstid | 24 timmar |
| produktvikt | 0,18 kg |
| Dimensionera | 210*82*92 mm |
| Användande | kontor, hotell, vardagsrum, toalett etc. |

Som ett ungt team med begåvade medlemmar har vi ett gemensamt mål: att leverera produkter av högsta kvalitet och erbjuda pålitliga tjänster. Under ledning av Kyle och Thomas är vi enade som en familj. Utvecklingen av vår grupp har stöttats av dem: Ärlighet, Innovation, Ansvar, Samarbete.
Höjdpunkten för kvalitetskontrollen på Siweiyi
Kvalitet är avgörande för Siweiyi. Det förstärker vår övergripande styrka. Vårt hopp är att kunna erbjuda högkvalitativa produkter och skapa win-win-relationer med kunderna.
Vi använder högteknologisk tillverkningsutrustning och processer som uppfyller AQL-standarden. Alla våra produkter är certifierade enligt RoHs, CE, FCC, KC etc.
Våra IQC- och OQC-team ser till att varje produktionssteg uppfyller höga kvalitetsstandarder. Från råvaror och reservdelar till färdiga produkter inspekteras varje process noggrant. Först när produkterna klarar inspektionerna till 100 % kan de gå vidare till nästa steg.
Test av färdiga produkter, såsom strömförsörjning, temperaturkalibrering och mätning, pumpfunktion etc., 100 % godkänt
Om oss
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd är en erfaren tillverkare i Shenzhen, Kina, med avancerade produktionsmaskiner, ett erfaret FoU-team och en fabrik som täcker mer än 3000 ㎡. Vi producerar huvudsakligen olika handspritdispensrar.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.