Aerosolbehållareär en apparat som kan förbättra luftkvaliteten i bostads- och arbetsutrymmen, automatiskt rena luften och tillsätta doft. Den kan eliminera olika lukter i luften, sterilisera och konstant bibehålla doften i inomhusluften, vilket är ofarligt för människokroppen. Kryddor utvinns ur naturliga växter. Naturliga dofter har en uppfriskande och uppfriskande effekt. Den används för att spraya aerosolfyllning för att öka den trevliga doften för toaletter, hotell, kontor, mötesrum, badrum, etc.
| Artikelnummer: | ADS01 |
| Produktstorlek: | 212x90x90 mm |
| Färg: | Vit |
| Material: | PP |
| Produktvikt: | 185 g |
| Intervalltid: | 5/15/30 minuter (justerbar) |
| Strömförsörjning: | 2 x AA-batterier (ingår ej) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbord |
| Kompatibel aerosolkapacitet: | 300 ml |
| Kompatibel aerosolstorlek (H x Diameter): | Cirka 14 x 6,5 cm |
| Ansökan: | hembadrum, offentlig toalett, hotell, restaurang och mer |
| Paketet ingår:: | 1 x AutomatiskAerosolbehållare(batteri och aerosol ingår ej) |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Förpackning: | 24 st/kartong, säker packning |
| Kartongstorlek: | 50 x 38 x 22 cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
FöretagQC-process för tvålpumpar
1. Inspektion av råmaterial och reservdelar, 100% godkänt
2. Inspektion av tillverkningsprocessen, 100% godkänt
3. Test av färdiga produkter, såsom strömförsörjning, temperaturkalibrering och mätning, pumpfunktion etc., 100 % godkänt
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd är en erfaren tillverkare i Shenzhen, Kina, med avancerade produktionsmaskiner, ett erfaret FoU-team och en fabrik som täcker mer än 3000 ㎡. Vi producerar huvudsakligen olika handspritdispensrar.
Våra tvålpumpar har olika användningsområden, såsom hotell, hem, kontor, skola, köpcentrum etc., med eller utan temperaturmätning, och kan placeras på skrivbord, vägg eller stativ, och har många patent och certifikat som CE, RoHs, FCC.
Vi erbjuder inte bara produkter, utan levererar även korta, kompletta och individuella designer enligt kundernas krav. Vi har ett professionellt kvalitetskontrollteam och ser till att alla produkter inspekteras baserat på AQL-kriterier före leverans.
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.