Stor kapacitet: denna automatiska handspritdispenser har en stor kapacitet på 1000 ml, lämplig för användning av olika desinfektionsvätskor och handsprit, för dagligt bruk och professionellt bruk, perfekt för hemmet, hotell, sjukhus eller andra offentliga platser.
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.

| Artikelnummer: | F1307 med golvstativ |
| Storlek på tvålpump: | 120x120x260 mm |
| Färg på tvålpump: | Vit |
| Tvåldispenseringskapacitet: | 1000 ml |
| Material för tvålpump: | 100 % ny ABS-plast |
| Tvålpumpflaska: | Återfyllningsbar |
| Tvålpump vikt: | 0,90 kg |
| Kraft av: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Golvstativ: | Material i bricka: Metall med pulverlackering Rörmaterial: Aluminium med pulverlackering Stativbasmaterial: Stål med pulverlackering |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Använd Dosering: | 1-vätskepump: 1 ml varje gång |
| 2-skumpumpar: 0,8 ml varje gång | |
| 3-spraypump: 0,8 ml varje gång | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Förpackning: | 1 set/kartong |
| Kartongstorlek: | 36X34X20cm |
| NV/GV: | 5,6/6,2 kg |
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.