Stor kapacitet: denna automatiska handspritdispenser har en stor kapacitet på 1200 ml, lämplig för användning av olika desinfektionsvätskor och handsprit, för dagligt bruk och professionellt bruk, perfekt för hemmet, hotell, sjukhus eller andra offentliga platser.
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.
Automatisk sensorstyrd: Den beröringsfria handdesinfektionsmaskinen är utformad för att dosera handsprit eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör en snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering, vilket uppnår optimal handhygien.


| Artikelnummer: | K9 Pro Dubbel |
| Produktstorlek: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spänning: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mätning av avstånd: | 2–10 cm |
| Ljudvolym: | 1-4 nivå justerbar |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Mätområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Larmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sänds på 18 språk: | |
| Kinesiska, engelska, spanska, japanska, portugisiska, koreanska, tyska, franska, ryska, italienska, arabiska, tukiska, thailändska, kambodjanska, indonesiska, bengaliska, hindi, vietnamesiska | |
| K9 Pro Dubbelpaket: | 1 st/färglåda; 9 st/kartong |
| En färglåda innehåller: 1x dispenser, 1x droppbricka, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x väggskruvar. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Golvstativpaket: | 1 st/brun låda; 6 st/kartong |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.