Automatisk sensorstyrd: den beröringsfria handdesinfektionsmaskinen är utformad för att dosera handsprit eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör en snabb och enkel handdesinfektion och uppnår optimal handhygien.
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc.
| Artikelnummer: | DAZ-BOX med golvstativ |
| Produktstorlek: | 410x200x120mm |
| Färg: | Silver |
| Kapacitet: | 2500 ml |
| Material: | Metall med pulverlackering |
| Dispenseringstid: | 0,2–0,5 sekunder |
| Dispenseringsavstånd | 1,5-3 tum |
| Golvstativ: | Material i bricka: Metall med pulverlackering Rörmaterial: Aluminium med pulverlackering Stativbasmaterial: Stål med pulverlackering |
| Pumptyp: | Dropp/Spray/Skum valfritt |
| Elförsörjning 1: | DC-elektrisk |
| Elförsörjning 2: | 4*C-batterier |
| Lång batteritid: | >30 000 cykler |
| Certifikat | CE, RoHS, FCC |
| Förpackning: | 1 set/kartong |
| Kartongstorlek: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| NV/GV: | 9,5/10,35 kg |




Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.