Video
Specifikation
| Artikelnummer: | K9 Pro Plus |
| Produktstorlek: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spänning: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mätning av avstånd: | 2–10 cm |
| Ljudvolym: | 1-4 nivå justerbar |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Mätområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Larmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sänds på 18 språk: | |
| Kinesiska, engelska, spanska, japanska, portugisiska, koreanska, tyska, franska, ryska, italienska, arabiska, tukiska, thailändska, kambodjanska, indonesiska, bengaliska, hindi, vietnamesiska | |
| Förpackning: | 1 st/färglåda; 9 st/kartong |
| Färglådan inkluderar: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Manual x1, Stödspänne x1 Väggmonteringsskruvar x2 Droppbricka x1 Tratt x1 Bakre omslagsfack x1 Kartongmängd: 9 st/kartong Storlek på huvudkartong: 49x49x36 cm Vikt: 11,6 kg/kartong Anmärkningar: batterier och USB-adapter ingår inte i paketet |
| Färglådans storlek: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Kartongstorlek: | 49x495x36cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Drag:
1. Kan placeras på skrivbord, vägg, stativ
2. Stöder 18 språk
3. Strömkällor: USB, 4 st AA eller 2 st 18650-batterier
4. Egenägt patent, CE, ROHS, FCC-godkänt
5. Flera munstycken: spray, dropp, skum
7. OEM och ODM tillgängliga


Kundservice:
1. Din förfrågan gällande våra produkter eller pris kommer att besvaras inom 24 timmar.
2. Fortsätt att informera våra kunder om produktionsprocessen och hjälp till att ordna kvalitetsinspektion vid behov.
3. Ett års garanti och ansvarsfull eftermarknadsservice.
4. Professionellt sälj- och ingenjörsteam för att säkerställa en god köpupplevelse.
Kvalitetssäkring:
1. Varje produktionsprocess inspekteras av vårt QC-team
2. Kvaliteten garanteras av professionell ingenjör
3. CE-, FCC-, ROHS-certifikat godkända och har egna patent
4. Ett års garanti
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.