Video
Drag:
Långdistanstemperaturmätning: med en högkvalitativ sensor inuti kan K9 Pro F flytande tvåltermometer övervaka temperaturen upp till 3 m, mycket lämplig för användning i offentliga utrymmen, som skolor, hotell, sjukhus, köpcentra etc.
Väggmonterad stil: Väggmonterad automatisk desinfektionsdispenser fungerar bra för att hålla bänkytan ren och rörig.
Batteridriven och laddningsbar: denna tvålpump drivs av AA- eller 18650-batterier och kan även drivas med en adapter. (Inte utrustad med laddningsadapter och batterier).
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta den automatiska tvålpumpnern, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnern. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc. Den mäter temperaturen på händer och panna samtidigt.


| Artikelnummer: | K9 Pro F |
| Produktstorlek: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spänning: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mätning av avstånd: | 3m |
| Ljudvolym: | 1-4 nivå justerbar |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Mätområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Larmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sänds på 18 språk: | |
| Kinesiska, engelska, spanska, japanska, portugisiska, koreanska, tyska, franska, ryska, italienska, arabiska, tukiska, thailändska, kambodjanska, indonesiska, bengaliska, hindi, vietnamesiska | |
| Förpackning: | 1 st/färglåda; 9 st/kartong |
| Färglådan inkluderar: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Manual x1 Stödspänne x1 Väggmonteringsskruvar x2 Droppbricka x1 Tratt x1 Bakre lockbricka x1 Antal i kartong: 9 st/kartongStorlek på huvudkartong: 49x495x35 cmVikt: 11,6 kg/kartong Anmärkningar: batterier och USB-adapter ingår inte i paketet |
| Färglådans storlek: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Kartongstorlek: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Artikelnummer: | K9 Pro F |
| Produktstorlek: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spänning: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mätning av avstånd: | 3m |
| Ljudvolym: | 1-4 nivå justerbar |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
| Pumptyp: | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Mätområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Larmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sänds på 18 språk: | |
| Kinesiska, engelska, spanska, japanska, portugisiska, koreanska, tyska, franska, ryska, italienska, arabiska, tukiska, thailändska, kambodjanska, indonesiska, bengaliska, hindi, vietnamesiska | |
| Förpackning: | 1 st/färglåda; 9 st/kartong |
| Färglådan inkluderar: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Manual x1 Stödspänne x1 Väggmonteringsskruvar x2 Droppbricka x1 Tratt x1 Bakre lockbricka x1 Antal i kartong: 9 st/kartongStorlek på huvudkartong: 49x495x35 cmVikt: 11,6 kg/kartong Anmärkningar: batterier och USB-adapter ingår inte i paketet |
| Färglådans storlek: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Kartongstorlek: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.