Video
Drag:
Automatisk sensorstyrd: den beröringsfria tvåldispensern för handdesinfektion är utformad för att dosera handsprit eller alkohol och ge automatisk dosering av spray, vilket möjliggör snabb och enkel handdesinfektion och eliminerar korskontaminering, vilket uppnår optimal handhygien.
Väggmonterad stil: Väggmonterad desinfektionsmedelsdispenser fungerar bra för att hålla diskytan ren.
Batteridriven och laddningsbar: denna alkoholtvålsautomat drivs av batterier och kan även drivas med en adapter. (Inte utrustad med laddningsadapter och batterier)
Bekvämt och hygieniskt: placera bara handen under sensorn för att starta tvålpumpnen, du kan effektivt undvika korsinfektion utan att röra vid tvålpumpnen. Lämplig för offentliga platser som kontor, hotell, sjukhus, medicinska institutioner, skolor etc. Den mäter temperaturen på händer och panna samtidigt.









| Teknologiska parametrar | |
| Batteri | 4 x AA-batterier, 2 x 18650-batterier eller USB |
| Material | Högkvalitativ ABS+HDPE, ej återvunnen |
| Färg | vit, andra färger kan anpassas |
| Dimensionera | 121,7×131,5×302 mm |
| Kapacitet | 1200 ml |
| Noggrannhet | ±0,2°C |
| Omgivningstemperatur | 10–40 °C (15–35 °C är bäst) |
| Mätområde | 0–50°C |
| Larmtyp | blinkande + pipande “DIDIDI” |
| Munstyckstyper | Tillval (Spray-/Drop-/Skumpump) |
| Placering | Väggmonterad, skrivbordsmonterad, stativ |
Paketet inkluderar:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Stödjande spänne x1
Väggmonteringsskruvar x2
Droppbricka x1
Tratt x1
Bakre omslagsfack x1
Kartongmängd: 9 st/kartong
Storlek på huvudkartong: 49x49x36 cm
Vikt: 11,6 kg/kartong
Anmärkningar: batterier och USB-adapter ingår inte i paketet
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.