Siweiyis automatiska doftdispenser är en batteridriven dispenser i standardstorlek som automatiskt doftar aerosolsprayer med programmerade intervall. Den fungerar mest effektivt när den monteras på väggen minst två meter ovanför golvet.
| Artikelnummer: | ADS05 |
| Produktstorlek: | 212x90x90 mm |
| Färg: | Vit |
| Material: | PP |
| Produktvikt: | 185 g |
| Intervalltid: | 5 / 15 / 30 minuter (justerbar) |
| Strömförsörjning: | 2 x AA-batterier (ingår ej) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installation: | Väggmonterad, skrivbord |
| Kompatibel aerosolkapacitet: | 300 ml |
| Kompatibel aerosolstorlek (H x Diameter): | Cirka 14 x 6,5 cm |
| Ansökan: | hembadrum, offentlig toalett, hotell, restaurang och mer |
| Paketet ingår:: | 1 x Automatisk aerosoldispenser (batteri och aerosol ingår ej) |
| Certifikat: | CE, ROHS |
| Förpackning: | 24 st/kartong |
| Kartongstorlek: | 50X38X22cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
Sedan starten har vår fabrik utvecklat produkter i världsklass enligt principen
Kvalitet först. Våra produkter har fått ett utmärkt rykte i branschen och är värdefulla och pålitliga bland nya och gamla kunder.